با کریمان کارها دشوار نیست ...

عملکرد درخشان واحد پیوند | ثبت ۳۵ ازدواج موفق در ماه های نخست سال ۹۷

یکی از افتخارات واحد پیوند آسمانی موسسه خیریه سیدالکریم آن است که توانسته با بهره گیری از خدمات مشاوره ای ، پیگیری های مستمر و فراهم نمودن بسترهای لازم اجتماعی و اعتماد سازی به ترویج سنت حسنه ازدواج و آسان نمودن این امر بپردازد. در همین راستا ثبت ۳۵ ازدواج موفق در چهار ماه نخست سال ۹۷ به عنوان گامی موثر و امید بخش در کارنامه این خیریه شایان توجه است.

همچنین این واحد فعالیت خود را تنها منحصر در رقم خوردن این اتفاق مبارک خلاصه نکرده و همواره کوشیده است تا با فراهم نمودن خدمات مشاوره ای در زمینه های پیش از ازدواج ، دوران عقد و پس از ازدواج به انتخاب آگاهانه و مناسب در امر همسر گزینی و تحکیم بنیان خانواده کمک نماید.

شایان ذکر است دهمین همایش پیوند اسمانی طبق روال گذشته با حضور چشم گیر معرفین ، مادران زوجین و مسئول واحد پیوند جناب حجت الاسلام محمدی و دیگر مسئولین خیریه سید الکریم در تیرماه برگزار شد .

 

[av_button label=’برای مشاهده تمام خبرها کلیک کنید’ link=’manually,http://bakariman.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/’ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]