با کریمان کارها دشوار نیست ...

اردوی مشهد یکصد دانش آموز ممتاز تحت پوشش موسسه

امام رضا (علیه السلام) می فرمایند :

” زائر من در درجه من و با من آمرزیده خواهد شد”

به همت موسسه خیریه سیدالکریم (علیه السلام) و با همکاری سازمان بسیج مستضعفین عید امسال از تاریخ هفتم لغایت دهم فروردین ماه تعداد ۱۰۰ دانش آموز ممتاز تحت پوشش این موسسه به همراه مادرانشان میهمان بارگاه مقدس علی بن موسی الرضا (علیه السلام) بودند. در این سفر معنوی زائرین پس از طی مسیر بوسیله قطار، که با برگزاری مسابقات فرهنگی در مورد احکام و نماز و اهداء جوایز نقدی و غیر نقدی همراه بود، در هتل میعاد اسکان داده شدند.

همچنین در این اردو همایش ها و سخنرانی های متفاوت برای مددجویان بصورت جداگانه یا گروهی با سخنرانی بسیار خوب و پربار حجت الاسلام و المسلمین محمدی و آقای علی اکبر مداحی انجام شد. آقای علی اکبر مداحی مدیریت این موسسه خود نیز شخصاً در این اردو حضور داشتند و در برنامه های زیارتی، فرهنگی و سیاحتی از پیش تعیین شده شرکت فرمودند. حضور خانم دکتر پارسا در این سفر و همچنین سخنرانی ایشان و انجام مشاوره رایگان به مددجویان در خصوص طب سنتی از جمله نکات ویژه مهم این سفر بود. زائرین با عنایت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در روز دوم این اردو مهمان تولیت آستان به صرف غذای حضرتی شدند.

همچنین برنامه های تفریحی از جمله اعزام پسران به پارک آبی، برگزاری مسابقات فرهنگی و پذیرایی از مددجویان از برنامه های دیگر این سفر بود.

در انتها سفر که همگی بوسیله قطار برگشتند، هدایایی به عنوان سوغاتی به تمام خانواده های این عزیزان تقدیم گردید.